Celostní komunikace: Nedostatek sebevědomí v komunikaci

5. 6. 2022

Kurz pro všechny, kteří mají problémy s komunikací ve společnosti, práci či ve škole. Chtěli byste někdy říct lidem svůj názor od plic, ale vzdáte to, protože než abyste se zakoktali, špatně vyjádřili a ztrapnili, tak raději mlčíte a necháte si všechno líbit?

Nebudeme Vás přesvědčovat, že jste úžasní, že máte co rozdávat, že se nemáte bát,  že jste dospělí a tak podobně. Předvedeme vám, jak se sebevědomí hraje. A jak ta hra přejde z vašeho těla, svalů, mimiky dovnitř. Jak vám herectví může pomoci získat skutečné sebevědomí.

Obsah kurzu

Budeme mluvit o strachu a co to vlastně je. Zjistíme, co všechno ovlivňuje náš pocit při setkávání s lidmi a jak my ovlivňujeme je.

Řekneme si, co s negativními projevy vašeho okolí – jak se jim postavit, jak je řešit, jak je minimalizovat. 

Pojmenujeme vaše krizové situace v komunikaci a ukážeme si, jak se dají řešit, abyste si příště už nemuseli nechat všechno líbit a nebo nevyšli z boje jako poražení, případně nerozpoutali peklo.

Informace o lektorovi

Mgr. Jarmila Skopalová – vystudovala DAMU, obor herectví a individuální plán – mluvené slovo, absolventská role – divadlo jednoho herce. Její profesní cesta scénáristky, dramaturgyně, moderátorky, herečky a speakra ji také přivedla k lektorování kurzů, které se zaměřují na komunikaci mezilidskou i osobní ve všech jejich podobách a možnostech. Vlastní certifikáty o absolvování workshopů somatické psychoterapie. Hakomi a partnerské komunikace H.E.A.R.T.

www.generacevysocina.cz 

Rozsah kurzu

Jednodenní, 4 – 5 hodin (od 13 do 18 hod) dle počtu účastníků.

Max. 10 účastníků.

Termín konání

Jaro 2023

Cena

1 550 Kč 

 Podmínky účasti

  • zaslání přihlášky
  • úhrada účastnického poplatku

Organizátor si vyhrazuje právo kurz uskutečnit pouze při dostatečném počtu zájemců.

Kontakt

Organizační zajištění
Ing. Magdalena Hábová, Ph.D.
Oddělení dalšího odborného vzdělávání (ICV)

Více aktualit

Všechny aktuality