U3V MENDELU na Veletrhu seniorských organizací

24. 6. 2023

Univerzita třetího věku MENDELU se připojila k nedávnému Veletrhu prorodinných a seniorských organizací, který se konal na Moravském náměstí v Brně. Naše univerzita byla jedinou brněnskou institucí tohoto typu, která se této akce zúčastnila.

Během veletrhu zavítalo na náš stánek hodně seniorů, kteří projevili zájem o studium na naší univerzitě třetího věku. Nejvíce je zaujaly možnosti ročního studia a také semestrální kurzy. Někteří zájemci se dokonce rozhodli přihlásit se rovnou na místě.

Potěšilo nás také, že se návštěvníci zajímali o studium na Mezigenerační univerzitě, kde prarodiče mají příležitost sdílet vzdělávací aktivity se svými vnoučaty. Informovali jsme je o nadcházející Prázdninové mezigenerační univerzitě, která se uskuteční koncem srpna, a také o mezigeneračních programech, které budou spuštěny v říjnu.

Jsme rádi, že můžeme přinášet vzdělávací příležitosti a podporovat aktivní životní styl seniorů. Rádi bychom poděkovali všem, kteří nás navštívili na našem stánku, a těšíme se na setkání s novými posluchači v příštím akademickém roce